Фреза для чверті 160x40x40x20x10x14
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 160 мм.Посадковий діаметр (d) - 40 мм.I - 14 мм.Висота (B) - 10 мм.Довжина (L) - 20 мм.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| I | 14 мм |
| Висота (B) | 10 мм |
| Довжина (L) | 20 мм |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 199 ₴




