
Фрези "МехСервис" для виготовлення наличника 125x32..60x60..80 (HSS)
2 969 ₴
- В наявності
- Код: 12171
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези "МехСервис" для виготовлення наличника 125x32..60x60..80 (HSS)Фрези (однопрофільні) призначені для виготовлення лиштви на фрезерних або чотиристоронніх верстатах. Комплект складається з трьох затылованых фрез. Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм, 40 мм, 60 ммВисота (B) - 60..80 мм.Кількість зубів (Z) - 4, 6.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 60..80 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4, 6 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм, 40 мм, 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 969 ₴

