Фреза "Інтекс" для виготовлення фільонки 200x32 (HM)Фреза (ліва або права), напаянная пластинами твердого сплаву ВК6, ВК8 призначена для обробки профільних поверхонь фільонок меблевих фасадів, дверей, стінних панелей з деревини твердих і м'яких порід на фрезерних верстатах. Пластини з твердого сплаву переважно використовуються при обробці деревини твердих порід (дуб, ясен, бук). Фреза для фільонки заточується на оптико-заточувальних верстатах, чим досягається абсолютна точність обробки усіма зубцями фрез.
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 200 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Висота (B) - 19 мм.Довжина (L) - 70 мм.Кількість зубів (Z) - 3.Матеріал ріжучої частини - HM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTEKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 19 мм |
| Довжина (L) | 70 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Матеріал різальної частини | HM |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 893 ₴




