
Фреза "Інтекс" для виготовлення фільонки 165x32 (HSS)
12 750 ₴
- В наявності
- Код: 9747
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза "Інтекс" для виготовлення фільонки 165x32 (HSS)Фреза (левая или правая), напаянная пластинами твердого сплава Р6М5 предназначены для обработки профильных поверхностей филенок мебельных фасадов, дверей и стенных панелей из древесины средних и мягких пород на фрезерных станках. Пластины из Р6М5 преимущественно используются при обработке мягких и средних пород древесины (хвойные: ель, сосна; а также липа, ольха). Фреза для филенки затачивается на оптико-заточных станках, чем достигается абсолютная точность обработки всеми зубьями фрез.
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 165 мм.Посадочный диаметр (d) - 32 мм.Высота (B) - 19 мм.Довжина (L) - 50 мм.Кількість зубів (Z) - 3.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTEKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 19 мм |
| Довжина (L) | 50 мм |
| Кількість зубів (Z) | 3 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 165 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 12 750 ₴



