
Фреза для виготовлення фільонки 200x32x65
2 830 ₴
- В наявності
- Код: 11073
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для изготовления филенки 200x32x65
Фрезы предназначены для изготовления дверной филенки. Комплектация фрез производиться по желанию заказчика: фреза правого вращения, фреза левого вращения или правая, левая фрезы для одновременной обработки двухсторонней филенки.
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
Корпус с напаянными режущими пластинами из быстрорежущей стали Р6М5;
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 200 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Довжина (L) - 65 мм.Кількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (L) | 65 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 200 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 830 ₴




