
Фреза мінішипа 10.2500 GLOBUS D105 d32 B55 z4 (корпус алюміній) змінні ножі HM
23 375 ₴
- В наявності
- Код: 6089943
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза мінішипа 10.2500 GLOBUS D105 d32 B55 z4 (корпус алюміній) змінні ножі HMЗастосування:
Виготовлення з'єднань зрощування
Обладнання: стаціонарний фрезерний верстат; комбінований верстат
Матеріал: деревина; ДСП; МДФ, OSB
Технічні особливості:
- Зміцнений алюмінієвий сплав з високою опірністю до розтягування і ударних навантажень
- 4 твердосплавних ножа 49,6x11, 9x1,5 мм
- Ручна / автоматична подача
- Автоматичне позиціонування ножів при установці
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 105 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Висота (B) - 55 мм.Кількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HM.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Глобус |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 55 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HM |
| Зовнішній діаметр (D) | 105 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 23 375 ₴




