Фреза для зрощування (мікрошип з хутро. кріпленням) D120 d32 B54 z5
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.h - 3.5 мм.t - 4.5 ммВисота (B) - 54 ммКількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 3.5 мм |
| t | 4.5 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 078 ₴





