Фреза мікрошип для зрощування по ширині D95 d32 B90
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 95 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.h - 5 мм.t - 6 мм.Висота (B) - 90 мм.Кількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 5 мм |
| t | 6 мм |
| Висота (B) | 90 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 95 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 775 ₴





