
Фреза мікрошип для зрощування по ширині D120 d32 B60 (C-04)
3 325 ₴
- В наявності
- Код: 6091413
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза мікрошип для зрощування по ширині D120 d32 B60 (C-04)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.h - 4 мм.t - 4 мм.Висота (B) - 60 мм.Кількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 4 мм |
| t | 4 мм |
| Висота (B) | 60 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 325 ₴




