
Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий) D120 d32 B54 z3 (C-14)
2 925 ₴
- В наявності
- Код: 6091407
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для зрощування по довжині (шип-глибокий) D120 d32 B54 z3 (C-14)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.h - 10 мм.t - 6 мм.Висота (B) - 54 ммКількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| h | 10 мм |
| t | 6 мм |
| Висота (B) | 54 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 925 ₴




