
Фреза для зрощування по ширині 120x32x50 (С-08)
2 920 ₴
- В наявності
- Код: 11148
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для зрощування по ширині 120x32x50 (С-08)
Фрези призначені для зрощування деревини по ширині для отримання заготовки необхідної ширини. Розмір «В» вказує на максимальну товщину сращиваемой заготовки. Корпус з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5.
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 120 мм.Посадковий діаметр (d) - 32 мм.Висота (B) - 50 мм.Кількість зубів (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 50 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 120 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 920 ₴



