
Фреза для зрощування по ширині 95x32x60 (С-02,З-03)
2 640 ₴
- В наявності
- Код: 11100
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фреза для сращивания по ширине 95x32x60 (С-02,С-03)
Фрезы предназначены для сращивания древесины по ширине для получения заготовки необходимой ширины. Размер «В» указывает на максимальную толщину сращиваемой заготовки. Корпус с напаянными режущими пластинами из быстрорежущей стали Р6М5.
Характеристики:Наружный диаметр (D) - 95 мм.Посадочный диаметр (d) - 32 мм.Высота (B) - 60 мм.Количество зубьев (Z) - 4.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Стандарт |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 60 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 95 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 640 ₴




