
Комплект з 2-х фрези для вагонки 125x40x26 (Р6М5)
4 631 ₴
- В наявності
- Код: 6092133
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект з 2-х фрези для вагонки 125x40x26 (Р6М5)
Комплекти фрез призначені для виготовлення шипа і паза обшивальної дошки (вагонки) на чотиристоронньому або фрезерному верстатах залежно від посадочного отвору фрези.
Корпус фрези виготовлений зі спеціальної інструментальної сталі з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5 . Комплект фрез призначений для твердих і м'яких порід дерева.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) - 125 мм.
Посадковий діаметр (d) - 40 мм.
Висота (B) - 26 мм.
Кількість зубів (Z) - 4.
Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Петровський і До |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 26 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 125 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 40 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 631 ₴



