
Фрези для вагонки "Інтекс" 180x40x24x4 (HM)
15 373 ₴
- В наявності
- Код: 9657
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фрези для вагонки "Інтекс" 180x40x24x4 (HM)
Для замовлення повідомте менеджеру номер профілю.
Комплект фрез з напаяними пластинами твердого сплаву ВК6, ВК8 (переможе, HM): сплав вольфрам кобальт, твердість до 90 за шкалою Роквела, призначений для виготовлення шпунта і гребеня обшивальної дошки "вагонки" з деревини твердих і м'яких порід 4-х сторонніх фрезерних верстатах. Пластини з твердого сплаву переважно використовуються при обробці деревини твердих порід (дуб, ясен, бук). Є можливість «адаптувати» комплект для використання на фрезерних верстатах. Фінішна заточування профільних фрез проводитися на оптико-заточувальних верстатах, чим досягається абсолютна точність обробки усіма зубцями фрез.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.
Посадковий діаметр (d) - 40 мм.
Висота (B) - 24 мм
Кількість зубів (Z) - 6.
Матеріал ріжучої частини - HM.
Ширина паза - 4 мм.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | INTEKS |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 24 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Матеріал різальної частини | HM |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 40 мм |
| Ширина паза | 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 15 373 ₴





