Комплект з 2-х фрез для євровагонки 180x60x28 (Р6М5)
Характеристики:Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.Посадковий діаметр (d) - 60 мм.Висота (B) - 28 мм.Кількість зубів (Z) - 6.Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Інструмент |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал ріжучої частини | Твердий сплав |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 45 мм |
| Кількість зубів (Z) | 4 |
| Зовнішній діаметр (D) | 160 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 30 мм, 32 мм, 40 мм, 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 600 ₴




