
Комплект з 2-х фрези для вагонки (радиусна) 180x60x28 (Р6М5)
8 670 ₴
- В наявності
- Код: 6092070
+380 (98) 214-69-49
менеджер- +380 (99) 474-29-32менеджер
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Комплект з 2-х фрези для вагонки (радиусна) 180x60x28 (Р6М5)
Комплекти фрез призначені для виготовлення шипа і паза обшивальної дошки (вагонки) на чотиристоронньому або фрезерному верстатах залежно від посадочного отвору фрези.
Корпус фрези виготовлений зі спеціальної інструментальної сталі з напаяними ріжучими пластинами зі швидкорізальної сталі Р6М5 . Комплект фрез призначений для твердих і м'яких порід дерева.
Характеристики:
Зовнішній діаметр (D) - 180 мм.
Посадковий діаметр (d) - 60 мм.
Висота (B) - 28 мм.
Кількість зубів (Z) - 6.
Матеріал ріжучої частини - HSS.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Петровський і До |
| Стан | Новий |
| Тип | Корпус |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота (B) | 28 мм |
| Кількість зубів (Z) | 6 |
| Матеріал різальної частини | HSS |
| Зовнішній діаметр (D) | 180 мм |
| Посадочный диаметр (d) | 60 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 670 ₴




