Нож 150х32х3 для изготовления воздушного паза из инструментальной стали
Ніж одноручейковый для виготовлення повітряного паза розміром 150х32х3. Ножі термооброблені, призначені для барабанів з механічним кріпленням ножів для роботи на чотиристоронніх і універсальних фрезерних верстатах. Комплект складається з чотирьох ножів.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Довжина | 150 мм |
| Матеріал | Інструментальна сталь |
| Стан | Новий |
| Твердосплавна напайка | Ні |
| Тип | Стругальний ніж |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 32 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина ножа | 150 |
| Сталь | Інструментальна сталь |
Інформація для замовлення
- Ціна: 424 ₴





