Рифлення на ножовий заготівлі і на ножовому барабані дозволяє:
1. Спростити установку ножів по висоті,
2. Забезпечити надійне кріплення ножів у ножовому барабані.
3. Виліт ножа відносно ножового барабана необхідний при фрезеруванні глибоких профілів .
3. Товщина ножовий заготовки забезпечує необхідну міцність ножа для даних умов роботи
(фрезерування глибоких профілів).Можливо профілювання бланкетних ножів по кресленням та зразкам замовника .
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Rapid |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Ширина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 580 мм |
| Довжина ножа | 580 |
| Матеріал | Швидкорізальна сталь |
| Сталь | HSS 18% |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Блакет |
| Тип заточування | 1-стороння |
| Товщина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 000 ₴







