Ніж змінний 50х12х1,5 твердосплавної Leitz для шейперных фрез
Купити Ніж змінний 50х12х1,5 твердосплавної для шейпера Ви можете прямо зараз у нашому інтернет-магазині «www.davitools.com.ua».
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tigra |
| Країна виробник | Німеччина |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина: | 50 мм |
| Твердосплавна напайка | Немає |
| Тип | Суворий ніж |
| Тип заточування | 4-стороння |
| Товщина | 1.5 мм |
| Ширина | 12 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 770 ₴








